כל הקטגוריות

פרופיל מוצרים

דף הבית>אודות>פרופיל מוצרים

פרופיל מוצרים

    עמוד התווך של קו המוצרים של בדי סריגה של Gang Hang הוא רשת פוליאסטר. חומר רב-תכליתי זה משמש במגוון יישומים תעשייתיים ומסחריים, החל ממגזרי התעופה והרכב למגזרים הימיים והרפואיים, כמו גם סחר הפנאי הפנימי והחיצוני.

סקירה כללית של בד רשת פוליאסטר

    המונח "בד רשת סרוג" הוא ביטוי כללי המשמש לתיאור חומר שנבנה עם מבנה חור פתוח בתהליך הסריגה. העיצוב של חומר רשת סרוג ספציפי יכול להשתנות מאחרים בכל הנוגע לחוט, משקל החומר, פתיחת הפתח, רוחב, צבע וגימור. חוט פוליאסטר הוא אחד הסיבים הנפוצים ביותר בייצור בד רשת סרוג. פוליאסטר מורכב מסיבי פולימר סינתטיים גמישים. הסיבים המתקבלים נמתחים ומכוונים יחד ליצירת חוט חזק הדוחה מים באופן טבעי, עמיד בפני כתמים, השפלה אולטרה סגולה ועמיד לשימוש תכוף.

מאפיינים ויתרונות של בד רשת פוליאסטר

    בהשוואה לחומרי רשת אחרים, בד פוליאסטר מציג מספר תכונות מועילות ההופכות אותו למתאים לשימוש במגוון יישומים תעשייתיים, מסחריים ופנאי, כגון:

1. קלות שימוש ונגישות. פוליאסטר הוא סיב נפוץ הזמין ברוב מתקני ייצור הטקסטיל. בטיפול בשרף קל, חומר הרשת קל להתקנה ולניקוי, ובכך מפחית את עודף הזמן והעבודה הנדרשים לשילובו ותחזוקתו.

2. יציבות מימדית. סיבי פוליאסטר מפגינים גמישות טובה, המאפשרת לחומר לחזור לצורתו המקורית לאחר מתיחה של עד 5-6%. חשוב לציין שמתיחה מכנית שונה ממתיחה של סיבים. אפשר לעצב חומר למתוח על ידי שימוש בחוטים יציבים במידות.

3. עמידות. בד רשת פוליאסטר הוא גמיש ביותר, ומציע עמידות אינהרנטית לנזק ופירוק הנובע מכימיקלים חומציים ובסיסיים, קורוזיה, להבות, חום, אור, עובש וטחב ובלאי.

4. הידרופוביות: רשת הפוליאסטר היא הידרופוביה - כלומר, נוטה לדחות מים - מה שמתורגם לזמני ספיגת פיגמנט וייבוש מעולים.

בסך הכל, מאפיינים אלה מתאימים לחומר לשימוש במגוון רחב של יישומים, לרבות כאלה הכוללים תנאי סביבה חיצוניים ותובעניים.

יישומי בד רשת פוליאסטר

    כפי שצוין לעיל, בד רשת פוליאסטר הוא רב תכליתי. חלק מהתעשיות המעסיקות באופן קבוע את החומר עבור החלקים והמוצרים שלהן כוללות:

    תעשיות התעופה והחלל, הרכב והים עבור וילונות, רשתות מטען, רתמות בטיחות, מצעי תמיכה למושב, כיסי ספרות ויריעות.

    תעשיית הסינון למסננים ומסכים.

    תעשיות הרפואה והבריאות עבור וילונות, פלטה, תומכי תיקי IV, מתלים ומערכות תמיכה למטופלים.

    תעשיית הבטיחות בעבודה לביגוד עמיד לחתכים, אפודים בראות גבוהה ודגלי בטיחות

    תעשיית מוצרי ספורט פנאי עבור ציוד לחקלאות ימית, ציוד מחנאות וכו'), מסכי פגיעה בסימולטור גולף ורשתות מגן.

    התכונות המדויקות שמציג בד רשת הפוליאסטר המשמש תלויות בצרכי היישום והתעשייה.

החשיבות של גימור וטיפול בד

    התכונות הפונקציונליות והאסתטיות המוצגות על ידי בד רשת פוליאסטר תלויות בגורמים רבים. השלבים האחרונים של ייצור הטקסטיל, "הגימור", הם בדרך כלל חומר כימי המיושם באופן מקומי שנקבע על ידי חום במהלך התהליך הנקרא מסגור. לאחר השלמתם, תהליכים אלו יכולים להשפיע על המרקם, המשקל, המוצקות, יציבות הצבע וההתנגדויות (UV, אש וכו') של החומר הסופי.

    התכונות שמציג בד רשת פוליאסטר בגימור מלא ומטופל משתנות בהתאם לצרכי היישום והתעשייה.

1. גימורים אנטיבקטריאליים: גימורים אנטי-מיקרוביאליים המיושמים באופן מקומי מונעים צמיחת חיידקים על פני הבד. צמיחת חיידקים יוצרת ריח ואחראית גם לזיהומים שונים הקשורים לטיפול רפואי. זה הופך את הצורך בסוגים אלה של גימורים חיוניים עבור ציוד המשמש בתעשיות הרפואה והבריאות. הם מתאימים גם לציוד ספורט מכיוון שהם ממזערים את התפשטותם של חיידקים גורמי ריח.

2. גימורים אנטי סטטיים: בפעולות הכוללות רכיבים חשמליים ואלקטרוניים רגישים, חשוב למזער את הצטברות מטען סטטי. בדים עם ציפויים אנטי סטטיים מפחיתים את הסיכון של עובדים וציוד לייצר פריקה סטטית המשפיעה על שלמות הרכיבים.

3.גימורים עמידים בפני UV: חומר לא מטופל שנחשף לקרני UV דוהה ומתכלה עם הזמן. ככזה, רשת פוליאסטר המיועדת לשימוש בסביבות חיצוניות (למשל, ציוד פנאי) דורשת תוספת של מעכבי UV לגימור הבד או לניסוח הצבע כדי לשמור על השלמות המקורית.

4. גימורים עמידים בפני אש: אחד הגימורים הנפוצים ביותר; משמש להשגת תאימות FR בתעשיית הרכב, תעשיית האווירונאוטיקה ותעשיית הפנים האדריכלית (תחשוב על וילונות ואזורי פנאי פנימיים).

    Zhangjiagang Gang Hang Warp Knitting Co., Ltd מתמחה בייצור של בדי רשת תעשייתיים. אנו מציעים מבחר רחב של טקסטיל סטנדרטי ופתרונות בד בהתאמה אישית עבור לקוחות עם צרכים מאוד ספציפיים או ייחודיים.

    למידע נוסף על טקסטיל סטנדרטי ומותאמים אישית שלנו, צרו קשר או בקשו הצעת מחיר עוד היום.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

קטגוריות חמות