כל הקטגוריות

פרופיל החברה

דף הבית>אודות>פרופיל החברה

פרופיל החברה

        Zhangjiagang Gang Hang Warp Knitting Co., Ltd, שהוקמה בשנת 1993, משתרעת על שטח של כמעט 20000 מטרים רבועים. ממוקם בדלתא של נהר היאנגצה עם כלכלה מפותחת, גאנג האנג מחזיק במיקום מעולה ותחבורה נוחה, קרוב למרכז הסחר הבינלאומי, שנגחאי (כ-1.5 שעות נסיעה).

        Gang Hang לקחה את ההובלה בהצגת מכונות סריגת עיוות טריקו ויחידות עיוות של Liba Maschinenfabrik GmbH בסין. נכון לעכשיו, ל-Gang Hang 18 מכונות ייצור, תפוקה שנתית של יותר מ-2000 טון ומחזור שנתי של יותר מ-40 מיליון יואן.

        מחויב לפיתוח של ייצור סריגה עיוותים כבר למעלה מ-20 שנה, גאנג האנג יצרה מערכת שלמה של מערכת ייצור סבירה ומערכת ניהול חברה יעילה מדעית. החל מרכישת חומרי גלם, אריגה וצביעה של בדי גריג' ועד בדיקה וקליעת בדים מוגמרים, גנג האנג נותנת עדיפות עליונה לאיכות, שולטת בקפדנות על העלות ומציעה את המחיר הטוב ביותר ללקוחות.

        Gang Hang מוסמך על ידי ISO-9001: 2015 ו- GRS.

        Gang Hang מייצרת בדי רשת של יותר מ-100 סוגי מפרטים. עם האיכות הגבוהה והמחיר הסביר, המוצרים שלנו נמצאים בשימוש נרחב בנעליים, כובעים, מזוודות, תיקים, שקיות כביסה, כסאות משרדיים, עגלות תינוק, טקסטיל לבית, ציוד ספורט, ציוד רפואי, ציוד צבאי, צינורות מים במחזור רכב וכו'. בנוסף, אנו יכולים לייצר בדי רשת בכל צבע, רוחב או דרגת קשיות, עמידות באש, קרינה, אנטי UV, אנטי בקטריאלי, ציפוי פלסטי, ידידותי לסביבה וכן הלאה בהתאם לדרישות הלקוחות.

        Gang Hang היא ספקית יציבה של GoodBaby, מספקת גם צינורות מים מזרימים לרכב עבור טויוטה וקבוצת FAW. במשך שנים, Gang Hang זוכה להכרה רבה על ידי השוק וזכתה לאמון הלקוחות בזכות איכות המוצר המעולה.

1

כניסה למפעל

2

סדנת טקסטיל

3

סדנת טקסטיל

4

אחסון GREIGE

5

אחסון בדים סיים

6

אזור טעינה

7

אזור טעינה

8

חדר לדוגמא

9

חדר לדוגמא

10

חדר לדוגמא

קטגוריות חמות